LISTA INSTRUCTORILOR AUTORIZAȚI PENTRU PROBA PRACTICĂ DIN JUDEȚUL PRAHOVA

NUME PRENUME LOCALITATE TELEFON E-mail
SIMA ALEXANDRU  BALTA DOAMNEI 0740046294  
MISCORICI MARIUS  BĂLTEȘTI 0730953220  
DRAGOMIR GHEORGHE  BLEJOI 0745891076  
LECA COSTEL  BRAZI 0744351038  
ALDOIU COSTEL-SORIN  BUCOV 0745136400  
MINESCU VASILE  COLCEAG 0727768487  
VISAN MARIUS  FULGA 0722428775  
NICA VASILE  LIPĂNEȘTI 0244215593  
CIOMAG MARIAN  MĂGURELE 0733726252  
POPIA GHEORGHE  PĂULEȘTI 0728439857  
PAUN TUDOREL  PUCHENII MARI 0722288338  
IONITA DUMITRU  TINOSU 0731867462  
TOCITU GHEORGHE  VALEA DOFTANEI 0723057972  
MICLEA ADRIAN CRISTINEL  VĂRBILĂU 0723322526  
MOICEANU ADRIAN  VĂRBILĂU 0744496664  
BADICU NICULAE ARICEȘTII RAHTIVANI 0722425077  
STEFAN ION ARICEȘTII RAHTIVANI 0728954428  
ANGHELACHE FLORIN BĂICOI 0728270056  
DAVIDESCU MARCEL BĂICOI 0727404636  
IVAN ANGHEL BĂRCĂNEȘTI 0745175612  
MOHOREANU ION BĂRCĂNEȘTI 0724429386  
MUSAT VASILE BERCENI 0722251063  
NITU ION BERCENI 0722946003  
PANA CONSTANTIN BERCENI 0724169139  
BONCIU GHEORGHE BLEJOI 0727623804  
DUMITRU PETRE BOLDEȘTI SCĂENI 0721461634  
ILIE DOICIU BOLDEȘTI SCĂENI 0721382696  
BANU ADRIAN BREAZA 0727265660  
SERBANOIU GHEORGHE BREAZA 0244342184  
BARBULESCU IRINEL BREBU 0736496702  
LAIOS VIOREL-STEFAN BUCOV 0722374209  
PAUN PETRE-EMIL BUCOV 0724494510  
STEFANOIU DANIEL BUȘTENI 0722529722  
BOCANU LIVIU VIOREL CÂMPINA 0744494749  
CHRISTESCU SORIN-MARIAN CÂMPINA 0722787712  
CONSTANTIN DORIN CÂMPINA 0724528618  
DOCHIA VASILE-FLORIN CÂMPINA 0722596180  
DUMITRU DRAGOS CONSTANTIN CÂMPINA 0723641207  
GHITA MARIAN CÂMPINA 0722222428  
GIUBERNEA FLORIN CÂMPINA 0764856169  
IONESCU ADRIAN CÂMPINA 0740193491  
MARGARITOIU PETRUS-MUGUREL CÂMPINA 0724321840  
MARIANOV DUSAN LIUBOMIR
CONSTANTIN
CÂMPINA 0244336165  
OPREA PETRE CÂMPINA 0724520963  
PAVEL VICTOR CÂMPINA 0722956271  
POPESCU SORIN CÂMPINA 0768878359  
PRODAN DAN-CONSTANTIN CÂMPINA 0727718876  
RADOI ION CÂMPINA 0722535171  
SPERLEA LIVIU ALEXANDRU CÂMPINA 0726179117  
GHINOIU MARIAN-DANUT CEPTURA 0724624163  
DUMITRU NICOLAE COLCEAG 0731530105  
CHISCOP CIPRIAN CORNU 0764476495  
POPA ALEXANDRU DRAJNA 0724951282  
BIRZILOIU GELU MUGUREL DRAJNA 0762976196  
STOIAN VIRGIL-ADRIAN GORNET 0724108729  
COSTACHE FLORIN MIZIL 0728292340  
GRIGORESCU GEORGE MIZIL 0723139638  
HANCHEVICI IOAN-VIOREL MIZIL 0724258829  
IONITA COSMIN DANIEL MIZIL 0727723633  
ADAM ION PLOIEȘTI 0722340817  
ALEXE PAUL PLOIEȘTI 0742664967  
ANA AURELIAN PLOIEȘTI 0744424749  
ANDRONE DACIAN-OVIDIU PLOIEȘTI 0722781375  
ANGHEL CRISTINEL CONSTANTIN PLOIEȘTI 0244519999  
BOERESCU GEORGE PLOIEȘTI 0723385248  
BOIANGIU CONSTANTIN PLOIEȘTI 0745003461  
BUCUR GHEORGHE PLOIEȘTI 0722604513  
BUDEANU BOGDAN-GHEORGHE PLOIEȘTI 0729997794  
BURUIANA CONSTANTIN PLOIEȘTI 0749333733  
CHISNOIU MIRCEA PLOIEȘTI 0723077874  
CIOLPAN ALEXANDRU PLOIEȘTI 0744876636  
COMAN TUDOR PLOIEȘTI 0745034081  
CONSTANTINESCU ION PLOIEȘTI 0722947088  
CONSTANTINESCU NICOLAE PLOIEȘTI 0722993711  
CORALIU CONSTANTIN PLOIEȘTI 0723676843  
CRETU GHEORGHE PLOIEȘTI 0724339536  
DINICA DUMITRU PLOIEȘTI 0745875789  
DRAGNEA FLORIN PLOIEȘTI 0722430896  
DUMITRACHE AUREL PLOIEȘTI 0721220333  
FATU CONSTANTIN PLOIEȘTI 0720028453  
FLOREA LIVIU PLOIEȘTI 0723944041  
GANEA ROMULUS ACHIM PLOIEȘTI 0766483742  
GARBOVEANU GHEORGHE PLOIEȘTI 0751027182  
GHIZDEANU IONEL PLOIEȘTI 0722292059  
IONESCU EUGEN PLOIEȘTI 0723860777  
IONICA CONSTANTIN PLOIEȘTI 0745187726  
IRIMIA ION PLOIEȘTI 0722358905  
MACARUS DRAGOS-GEORGIAN PLOIEȘTI 0721176614  
MARES OCTAVIAN ION PLOIEȘTI 0722319019  
MARGOI VIOREL PLOIEȘTI 0720549074  
MATEI FILI PLOIEȘTI 0721206627  
MATEI GABRIEL PLOIEȘTI 0724262666  
MIHALCESCU CRISTIAN PLOIEȘTI 0723282655  
MOISE ADRIAN-VALENTIN PLOIEȘTI 0722804698  
NASTASOIU DAN PLOIEȘTI 0766644717  
NECULAI CONSTANTIN PLOIEȘTI 0726503796  
NEDELCU GHEORGHE PLOIEȘTI 0728141048  
NICOLAE GEORGE PLOIEȘTI 0745343486  
NICOLAESCU CRISTIAN-ADRIAN PLOIEȘTI 0721801284  
NICULESCU CONSTANTIN PLOIEȘTI 0734873827  
NITA ION PLOIEȘTI 0728081469  
NITU ION PLOIEȘTI 0722843663  
PACUREANU CONSTANTIN PLOIEȘTI 0727359817  
PAPUCICA TEODOR-NICOLAE PLOIEȘTI 0762615839  
PASTRAMA CRISTACHE PLOIEȘTI 0722742549  
PETRE GHEORGHE PLOIEȘTI 0726337580  
PETROVSCHI REMUS LUTETIU PLOIEȘTI 0724258485  
POPA FLORINEL PLOIEȘTI 0723811943  
RADU JAN PLOIEȘTI 0744319200  
RADULESCU DINU PLOIEȘTI 0726448865  
SANDA IANCU-VALENTIN PLOIEȘTI 0745164321  
SAVU ION PLOIEȘTI 0721180376  
SERBAN IRINEL PLOIEȘTI 0723166223  
STEFAN NICOLAE PLOIEȘTI 0721118718  
TAPU NICU PLOIEȘTI 02445939671  
TRIFAN GHEORGHE PLOIEȘTI 0723321673  
TUDOR IULIAN PLOIEȘTI 0722536575  
VAJAIAC TUDOREL PLOIEȘTI 0722937328  
VLADESCU MARIAN PLOIEȘTI 0722603911  
VULPE DUMITRU-EUGEN PLOIEȘTI 0722990540  
MARTIN MARIAN PLOPENI 0745088041  
BANICA DUMITRU-DANUT POIANA CÂMPINA 0723686777  
MANATUICA PETCU POIANA CÂMPINA 0722406486  
DINU CRISTIAN PUCHENII MARI 0744546321  
COSTACHE SORIN SCORȚENI 0720045098  
BOLOCAN DUMITRU SINAIA 0723928296  
NAE MIHAI-VALENTIN SINAIA 0723140163  
RADULESCU GHEORGHE SINAIA 0721186050  
DRAGHIA IONUT-CIPRIAN URLAȚI 0723245600  
ILIE MARIAN VALEA CĂLUGĂREASCĂ 0724352368  
RADUCEA ION VALEA CĂLUGĂREASCĂ 0722499491  
PAUN IULIAN VALEA CĂLUGĂREASCĂ 0722810145  
BERTEANU TRAIAN VĂLENII DE MUNTE 0723925980  
DUMITRASCU GHEORGHE VĂLENII DE MUNTE 0726926132  
POPA DANIEL VĂLENII DE MUNTE 0723634946  
TURCANU STEFAN VĂLENII DE MUNTE 0745175606  
VLADAN IOAN-ADRIAN VĂLENII DE MUNTE 0768481821  

Școala de șoferi Autoklass Ploiești

  • Neacșu Iulian – tel: 0721.388.318
Contact: 0755.753.485, program L-S 09-22, [email protected]
2019 drpciv-teste.ro
Euplatesc banner